top of page

W czwartek 16 listopada 2017r. w Kiszkowie odbył się drugi turniej XVI Edycji Turniejów Tenisa Stołowego pod hasłem „Szukamy Młodych Talentów”. W turnieju uczestniczyło 87 zawodników reprezentujących szkoły podstawowe z powiatu gnieźnieńskiego: Kleszczewa, Łagiewnik Kościelnych, Sławna, Słupcy, Niechanowa, Budziszewka i oczywiście SP 8 z Gniezna. W zawodach startowało 17 uczniów naszej szkoły. Największy sukces w tym sezonie osiągnął Adrian Tymosz, który w grupie najstarszej zdobył złoty medal. W tej samej kategorii Dawid Chmiel uplasował się na VI miejscu. W rozgrywkach klas IV-V wysokie III miejsce zajął Błażej Jaros, Bartosz Gulczyński był VI a Bartosz Wachowiak zajął również bardzo dobre punktowane VII miejsce. W kategorii dziewcząt klas VI-VII Monika Maciejewska zajęła IV a Julia Kowalska VI miejsce. W grupie młodszej Klaudia Winnowicz uplasowała się na VI pozycji. W klasyfikacji drużynowej nasza szkoła zajęła IV miejsce.

Bardzo dziękujemy za udział w zawodach wszystkim naszym zawodnikom. Następny turniej odbędzie się 7 grudnia w Gnieźnie i będzie to Turniej Mikołajkowy.